Koronavirus

11.03.2020

Všichni společně prožíváme velmi nepříjemné období.
Protože počet nakažených koronavirem se v posledních hodinách výrazně zvýšil, rozhodla jsem se prostřednictvím svého profilu zveřejňovat odkazy na odborná stanoviska a informace z Ministerstva zdravotnictví.

Dnes zasedá rozpočtový výbor, ve kterém jsem členkou, v přípravě na 2. čtení návrhu vládního zákona (sněmovní tisk 544).


Dnes odpoledne na plochu v KV Areně nastoupilo 14 výprav sportovců jednotlivých krajů a hlavního města Prahy vedených vlajkonoši - slavnými regionálními sportovci, hejtmany a dalšími zástupci krajů .


Přátelské posezení, které každoročně připravuje Městská policie Sokolov v předvánočním období, v němž chce připomenout bezpečnost seniorů, projekty prevence , seznámit s možnostmi Senior Expresu a užít si společně předvánoční čas.

17. listopad

17.11.2019


17. listopad je státním svátkem jak České, tak Slovenské republiky a pro mne je připomínkou historických událostí spjatých se studenty vysokých škol v letech 1939 a 1989.

Včerejší den byl pro mne jedním z nejsilnějších zážitků mého života. Poprvé jsem se účastnila na pozvání pana prezidenta předávání státních vyznamenání. Bylo to úžasné.