PF 2021

24.12.2020

Krásné Vánoce všem, přátelé.

Dnes je na programu jednání PS 3. čtení vládního návrhu zákona o státním rozpočtu na rok 2021, zákona, který je pro budoucnost naší země zásadní.

17. 11. 2020

17.11.2020

Dnes si připomínáme Den boje za svobodu a demokracii a také Mezinárodní den studentstva. Nezapomeňme na události z roku 1939 a 1989, které významně ovlivnily chod naší země.Svobodu jsme vybojovali a je potřeba ji chránit.

28. 10. 2020

28.10.2020

Vznik samostatného československého státu"S hlubokou úctou k minulosti, s velkou pokorou k současnosti a s vírou a nadějí v budoucnost naší země". Iva Kalátová

V sobotu 12. 9. 2020 jsem se zúčastnila Jenišovských slavností, akce se velmi vydařila.Převzala jsem záštitu nad charitativní dražbou (dýňobraní a výroba mandal).Velmi mile mě překvapila solidarita občanů Jenišova, kteří podpořili vybranou částkou ve výši 19.235 Kč handicapovanou Viktorku Lipkovou z Jenišova.

Dnes za mnou přijeli senioři z Kraslicka Připravila jsem pro ně exkurzi v Poslanecké sněmovně a jsem moc ráda, že se jim tady líbilo.

V pátek 5. 6. 2020 se v Poslanecké sněmovně otevřela problematika sociálně vyloučených lokalit. Děkuji všem kolegům a kolegyním za podporu předloženého zákona, který byl puštěn do 2. čtení a sněmovna se jím bude zabývat.
Je to ožehavé, ale důležité téma. Přejeme si spravedlivý přístup ke všem občanům a jsem velmi ráda, źe mohu ze své pozice...

Podívejte se na záznam z Poslanecké sněmovny, kde jsem byla zpravodajkou 2. čtení vládního zákona o mezinárodní spolupráci při řešení daňových sporů v EU.


📍Dnes probíhá jednání Zastupitelstva Karlovarského kraje - jednáme ještě ve zvláštním režimu.
📍Hlavním bodem programu jsou informace o situaci a realizovaných opatřeních v Karlovarském kraji v rámci vládou vyhlášeného nouzového stavu.
📍Zaznívají slova díků všem, opravdu všem, kteří pomohli. Potleskem děkujeme...
Já ještě přidávám velké díky Vám,...

📍Dnes od 9 hodin zasedal v nouzovém režimu Kontrolní výbor.
📍Na programu byl mimo jiné i Kontrolní závěr NKÚ, který se týkal kontrolní akce "Podpora sociálního bydlení jako součást politiky sociálního začleňování".
📍K tomuto tématu jsem vystoupila, protože jsem si jistá, že je potřeba problematiku sociálního bydlení řešit.
📍K tomuto bodu budeme...